Bivši kapetan reprezentacije Bosne i Hercegovine, Emir Spahić, iznenađujuće je u utorak otpušten iz Hamburga, jedan od najiskusnijih stopera Bundeslige napustio je klub nakon sezone i pol...
Bosanskohercegovački stoper Emir Spahić otpušten je iz njemačkog prvoligaša Hamburga. 36-godišnji igrač napustio je klub nakon sezone i pol, a vijest je objavljena nekoliko sati nakon što je momčad započela s pripremama za drugi dio sezone.
Trener Markus Gisdol je za službene stranice kluba rekao: "Proteklih smo nekoliko tjedana započeli proces promjena u momčadi. Između ostalog, ovaj proces znači da ne računamo na Emira Spahića i zbog toga je u najboljem interesu za njega i za klub da se raziđemo."
Hamburg je potpisao Spahića u travnju 2015. godine iz Bayer Leverkusena. Sada već bivši igrač Hamburga odigrao je i 94 utakmice za nacionalnu selekciju, a gdje će nastaviti karijeru, preostaje nam saznati.
Zadnji sadržaj od
- Dramatičan finiš na Tušnju: Sloboda kaznila Široki Brijeg u infarkt završnici na Tušnju
- Borac pao na Mokrom docu: Posušje ostvarilo jednu od najvažnijih pobjeda u sezoni
- Poluvrijeme za pamćenje u Gabeli, TOŠK nadigrao Radnik
- Rudar raspucan u derbiju, "petarda" Tomislava, debakl Bratstva, Spahić junak Gradine
- Leotar se vratio iz mrtvih i žestoko zakuhao borbu za opstanak!
Napiši komentar
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.