U vrlo zanimljivom i golovima bogatom susretu Hoffenheim i HSV podijelili su po bod u Wirson Rhein-Neckar Areni...
Iako su 11. susretom u nizu bez poraza u Bundesligi postavili novi rekord kluba nogometaši Hoffenheima sigurno nisu zadovoljni što su protiv posljednjeplasiranog HSV-a na domaćem travnjaku izvukli tek bod.
Imali su domaći nogometaši više nego dovoljno prilika za rješavanje dvoboja s Hoffenheimom, ali indisponirani napadači predvođeni nepreciznim Kramarićem olakšali su posao gostima. Imao je hrvatski reprezentativac nekoliko solidnih prilika za pogodak, ali nije uspio zatresti mrežu.
Posebno je dominantan Hoffenheim bio u prvom poluvremenu, ali ni Kramarić, ni Demirbay, ni Amiri nisu uspjeli probiti gostujuću obranu.
I onda je uslijedila kazna, nakon nešto manje od pola sata Filip Kostić nakon ubačaja Lewisa Holtbyja dovodi HSV u vodstvo. Nakon toga još su bolje zaigrali gosti, ali ipak u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Sandro Wagner nakon kornera donosi izjednačenje Hoffenheimu.
Kad je na početku drugog poluvremena Zuber doveo u vodstvo Hoffenheim činilo se da će ipak domaćin doći do očekivane pobjede, ali žilavi gosti nisu odustajali i u 61. Müller postavlja konačnih 2:2.
Imali su silne prilike domaći nogometaši, mogao je i morao Kramarić donijeti tri boda Hoffenheimu 20-ak minuta prije kraja susreta, ali nije bio njegov dan što je prepoznao i trener Nagelsmann pa ga je u 78. minuti izvadio iz igre. Imao je i Wagner u sudačkoj nadoknadi priliku, ali HSV čuva vlastitu mrežu i odlazi s bodom put Hamburga.
Zadnji sadržaj od
- Dramatičan finiš na Tušnju: Sloboda kaznila Široki Brijeg u infarkt završnici na Tušnju
- Borac pao na Mokrom docu: Posušje ostvarilo jednu od najvažnijih pobjeda u sezoni
- Poluvrijeme za pamćenje u Gabeli, TOŠK nadigrao Radnik
- Rudar raspucan u derbiju, "petarda" Tomislava, debakl Bratstva, Spahić junak Gradine
- Leotar se vratio iz mrtvih i žestoko zakuhao borbu za opstanak!
Napiši komentar
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.