Sidebar

menu-off-canvas

19
Ned, Tra
×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 782

Rakitićev semafor obasjao stadion u Bijeljini

Semafor koji je Ivan Rakitić poklonio FK Radnik montiran je za utakmicu protiv Rudar Prijedora.

Na Gradskom stadionu u Bijeljini od ranije je podignuta konstrukcija čija donja ivica se nalazi na šest metara od zemlje, a nakon što su sprovedeni elektrovodi, krenulo se i zvanično sa montažom semafora.

Iz Radnika su danas s ponosom objavili da je semafor montiran i spreman za utakmicu protiv Rudar Prijedora, a pri isprobavanju postavljena je zajednička fotografija predsjednika i prijatelja kluba - Mladena Krstajića i Ivana Rakitića.

Evidentno je da uprava Radnika iz Bijeljine čini sve, što na terenu, što na infrastrukturnom planu, da poboljša uslove za praćenje utakmice, kako bi posjetioci imali što veći komfor prilikom dolaska na Gradski stadion.

Napiši komentar

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.