Sidebar

menu-off-canvas

30
Čet, Tra
×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 782

Napadač Gradine zabio čak 24 gola za polusezonu

OFK Gradina juriša ka Prvoj ligi FBiH i na pauzu ide sa 10 bodova prednosti u odnosu na rivale.

Nekadašnji premijerligaš iz Srebrenika od početka sezone briljira u Drugoj lig FBiH - grupa Sjever i na dobrom je putu da ponovo igra Prvu ligu Federacije BiH.

Prvo ime i pravi hit ne samo Gradine je Samir Isanović, napadač sa iskustvom koji je blago rečeno izdominirao u dosadašnjem dijelu sezone.

Postigao je čak 24 gola, a golgetersku seriju nastavio je i jučer u gostujućoj pobjedi nad Svatovcem. Često rješava utakmice sa najmanje dva postignuta gola, a njegov tim je u 15 kola zabio 52 gola, što znači da je skoro polovinu postigao nekadašji igrač Zvijezde iz Gradačca, Orašja i Tuzle City.

Napadač rođen u Gradačcu se preporodio nakon povratka iz Njemačke i sa 25 godina mogao bi sasvim sigurno ponovo zaigrati na nekom većem nivou. Za sada, odan je Gradini sa njim u ekipu nema sumnje da će Srebreničani daleko dogurati.

Napiši komentar

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.