Čapljina i TOŠK ubjedljivi, Orašje bolje od Olimpika
U ostalim susretima Prve lige FBiH Orašje je sa 3:1 na svom terenu savladalo Olimpik 3:1.
Nakon prvog dijela mreže su mirovale, a u 58. minuti Ahmed Šabić donosi vodstvo domaćima. Na 2:0 je povisio Mikić, da bi za 3:0 pogodio Fačić.
Konačnih 3:1 pet minuta prije kraja postavlja Dalibor Pandža.
Čapljina je pred svojim navijačima osigurala opstanak pobjedom nad Bosnom 5:2.
Domaći su već nakon prvog dijela imali 3:0 i bilo je jasno da će slaviti sigurnu pobjedu. Dva puta je mrežu gostiju pogodio Ahmed Hasinović te jednom Salko Jazvin. Jazvin u nastavku dodaje još jedan pogodak, a u listu strijelaca se upisao i Eldin Mustafić. Bosna do kraja sa dva pogotka Cibre smanjuje na 5:2.
TOŠK se od svojih navijača oprostio visokom pobjedom nad Novim Travnikom. Bilo je 5:1.
Već u 12. minuti TOŠK je vodio 2:0 uz dva pogotka Marsela Mace, da bi na 3:0 povisio Dino Kalesić. Za 4:0 pogađa Marinko Rastoka, a 5:0 je bilo u 61. minuti kada je Poračanina matirao Osmo Nuhanović.
Konačnih 5:1 postavlja Stipo Turić.
Napiši komentar
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.