NK Bosna započela pripreme: Četiri nova imena, jači stručni štab i borba za vrh tabele
Zvaničnim okupljanjem, prozivkom i prvim treningom danas su i zvanično počele pripreme nogometaša Bosne pred narednu sezonu u Prvoj ligi Federacije BiH.
“Kostur igrača od prošle sezone pojačan je sa pet novih imena, a to su Adnan Hrelja, Nihad Mujić, Dino Dizdarević, Aldin Hajdarović i pojačanje u stručnom štabu Dženan Hošić. Nadamo se da ćemo do početka pravih priprema dovesti još jednog igrača i to na poziciji desnog beka čime bismo kompletirali igrački kadar. Na probi je i nekoliko mlađih igrača, a ekipi su priključena i četiri juniora: Emin Muzaferija, Nihad Šero, Faris Sejdić i Adnan Pandžić od kojih očekujemo da u sezoni izbore neku minutažu i da pokažu šta mogu. Prvih sedam dana radit ćemo u Visokom, imat ćemo kao neki uvod u pripreme, na kojem ćemo igrače uvesti u trenažni proces, a poslije toga slijede i jače fizičke pripreme, a gdje ćemo ih obaviti znat ćemo u narednih dan-dva. Ciljevi su isti kao i prošle sezone, to je vrh tabele i nadam se da ćemo u tome i uspjeti.”, kazao je Melvin Ahmetović, generalni sekretar NK Bosna za portal “Visoko.co.ba”.
Igračima su se prije prvog treninga obratili i članovi Uprave, predsjednik i direktor kluba, a nakon prozivke i obraćanja održan je i prvi trening.
Napiši komentar
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.