Bosanskohercegovački stoper Emir Spahić otpušten je iz njemačkog prvoligaša Hamburga. 36-godišnji igrač napustio je klub nakon sezone i pol, a vijest je objavljena nekoliko sati nakon što je momčad započela s pripremama za drugi dio sezone.
Trener Markus Gisdol je za službene stranice kluba rekao: "Proteklih smo nekoliko tjedana započeli proces promjena u momčadi. Između ostalog, ovaj proces znači da ne računamo na Emira Spahića i zbog toga je u najboljem interesu za njega i za klub da se raziđemo."
Hamburg je potpisao Spahića u travnju 2015. godine iz Bayer Leverkusena. Sada već bivši igrač Hamburga odigrao je i 94 utakmice za nacionalnu selekciju, a gdje će nastaviti karijeru, preostaje nam saznati.