Engleska je u prijateljskoj utakmici u Manchesteru pobijedila Tursku s 2:1, a kamere su zabilježile vrlo zanimljiv detalj.
Turski je izbornik Fatih Terim nakon Kaneova gola iz zaleđa kojim je Engleska povela s 1:0, na mobitelu potražio snimku, vidio da je bilo zaleđe, pa išao to pokazati 4. sucu!
A prema tvrdnjama komentatora ITV-a Clivea Tydesleya, sudac mu je zaplijenio mobitel, vjerojatno do kraja utakmice, da ne bi i naredne sporne situacije išao provjeravati...