Travnik je danas dočekao Čapljinu te su bili mnogo bolji rival i na kraju ostvarili sigurnu pobjedu. Na samom početku meča Travnik je imao dobru priliku preko Džokića koji je šutirao direktno u golmana Čapljine. Nešto kasnije šansu je imao i Jusufbašić, ali prečka je bila saveznik gostiju. Do kraja prvog dijela igralo se na sredini terena i rezultat se nije mijenjao.
Na početku nastavka dvije sjajne šanse za Travnik propustili su Smajić i Zukić. Ipak, domaćima se inicjativa isplatila u 58. minuti kada je Zukić nakon ubačaja Pejića pogodio za vodstvo Travnika. Do kraja meča Čapljina je imala šansu u 68. minuti, ali golman Travnika je bio na mjestu pa je ostalo 1:0.
GOŠK je na domaćem terenu rezultatom 2:0 pobijedio Bosnu Semu i to golovima Đajića iz 67. minute i Ankovića iz posljednjih minuta.
Travnik nakon ove pobjede ima 35 bodova, odnosno isto kao i lider Bosna Visoko, dok je GOŠK sada samo jedan bod ispod njih.