Poraz koji je iznenađujući i koji se timu iz Istočnog Sarajeva nikako nije smio i trebao desiti.
- Neću da liči na pravdanje. Želio sam penal seriju da prekinem i povučem ekipu sa terena, zbog sramnog ponašanja sudije Vladmira Drinića iz Modriče. Naš golman Ivan Butorović je odbranio dva penala, a jedan su domaći igrači poslali u prečku. Sve ih je sudija Drinić ponovio. Bilo je sramno sve to gledati. Imao sam utiska da će spreman svašta učiniti da domaćina pošalje u naredno kolo. Ne želim ni jednim gestom da povredim našeg domaćina. Oni su nas primili izuzetno i hvala im na tome. Publika je također bila korektna, kaže trener Dragan Radović.
Slavija nije bila kompletna u ovom susretu. Nedostajali su Uroš Veljović, Miljan Govedarica, Marko Milenković i Tihomir Lalović.
- Prvu dvojicu nisam namjerno želio da vodim i cilj mi je bio da se odmore i budu spremni za nastavak šampionata. Lalović je povrijeđen, već duže vrijeme, a Milenković je bio u Banja Luci, kod ljekara. Ni njega neću imati na raspolaganju protiv Slobode, a vjerovatno i u još nekim mečevima. Kup moramo ostaviti iza sebe i okrenuti se obavezama u šampionatu Republike Srpske. Stiže nam Sloboda iz Mrkonjić Grada, jedna od naših najboljih ekipa i moramo se spremiti da ih porazimo. Ne smijem ni pomisliti na bilo koji drugi rezultat, rekao nam je šef stručnog štaba Slavije.